KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE
DISTRICT 2 AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE
Indeling en Programma Ligacompetitie 2009/2010
Indeling 1e Klasse Wedstrijdavond
SV Strijdlust 1, Huissen woensdag
SV Willem Tell, c.a. 1, Hengelo woensdag*
SV Op de Korrel 1, Bemmel vrijdag, v.a. 20.30 uur
SSV De Berkelschutters 1, Borculo woensdag
SV Misterweg 1, Winterswijk maandag
Programma
1e Ronde
28 september SV Misterweg 1 – SSV De Berkelschutters 1
30 september SV Strijdlust 1 – SV Willem Tell, ca. 1
2e Ronde
21 oktober SSV De Berkelschutters 1 – SV Strijdlust 1
22 oktober SV Willem Tell c.a. 1 – SV Op de Korrel 1
3e Ronde
11 november SV Strijdlust 1 – SV Misterweg 1
13 november SV Op de Korrel 1 - SSV De Berkelschutters 1
4e Ronde
30 november SV Misterweg 1 – SV Op de Korrel 1
02 december SSV De Berkelschutters 1 – SV Willem Tell c.a. 1
5e Ronde
15 januari SV Op de Korrel 1 – SV Strijdlust 1
*08 januari SV Willem Tell, ca. 1 – SV Misterweg 1 Bij Ons Genoegen Colmschate
6e Ronde
25 januari SV Misterweg 1 – SV Willem Tell c.a. 1
27 januari SV Strijdlust 1 – SV Op de Korrel 1
7e Ronde
04 maart SV Willem Tell c.a.1 – SSV De Berkelschutters 1
05 maart SV Op de Korrel 1 – SV Misterweg 1
8e Ronde
22 maart SV Misterweg 1– SV Strijdlust 1
24 maart SSV De Berkelschutters 1 – SV Op de Korrel 1
9e Ronde
07 april SV Strijdlust 1 – SSV De Berkelschutters 1
09 april SV Op de Korrel 1 – SV Willem Tell c.a. 1
10e Ronde
21 april SSV De Berkelschutters 1 – SV Misterweg 1
22 april SV Willem Tell c.a. 1 – SV Strijdlust 1
Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC Bemmel
Telefoon: 0481-450246 –
- Details
- Category: Luchtwapens
KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE
DISTRICT 2 AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE
Indeling en Programma Ligacompetitie 2009/2010
Indeling 2e Klasse Wedstrijdavond
SSV De Berkelschutters 2, Borculo woensdag
SV Op de Korrel 2, Bemmel vrijdag, v.a. 20.30 uur
SV Ulto 1, Megchelen woensdag
SV St. Hubertus 1, Breedenbroek vrijdag, v.a. 20.30 uur
1e Ronde
16 oktober SV Op de Korrel 2 – SV Ulto 1
21 oktober SSV De Berkelschutters 2 – SV St. Hubertus 1
2e Ronde
18 november SV Ulto 1 – SSV De Berkelschutters 2
20 november SV St. Hubertus 1 – SV Op de Korrel 2
3e Ronde
04 december SV Op de Korrel 2 – SSV De Berkelschutters 2
04 december St. Hubertus 1 – SV Ulto 1
4e Ronde
20 januari SV Ulto 1 – SV St. Hubertus 1
20 januari SSV De Berkelschutters 2 – SV Op de Korrel 2
5e Ronde
10 maart SSV De Berkelschutters 2 – SV Ulto 1
12 maart SV Op de Korrel 2 – SV St. Hubertus 1
6e Ronde
14 april SV Ulto 1 – SV Op de Korrel 2
16 april SV Hubertus 1 – SSV De Berkelschutters 2
Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC Bemmel
Telefoon: 0481-450246 –
- Details
- Category: Luchtwapens
Via onderstaande link zijn de uitslagen van de DK2009 gehouden in District 2 bij SV Op de Korrel te bekijken.
Uitslagen DK 2009 - District 2
- Details
- Category: Luchtwapens
Hier de resultaten van onze leden van de DK verschoten in Borculo.
LUCHTGEWEER STAAND
Heren Hoofdklasse:
Plaats: | Naam: | Score: |
2 | Jasper Klomp | 594 |
5 | Jack Tijssen | 587 |
7 | Richel Rensen | 569 |
8 | Arno Brinkman | 569 |
Heren A-Klasse
Plaats: | Naam: | Score: |
1 | Eddy Derksen | 562 |
4 | Jeroen Willemsen | 559 |
9 | Arie Wolfraad | 548 |
13 | Rudy Wismans | 536 |
14 | Jan Bus | 536 |
15 | Patrick Brom | 535 |
38 | W Stoffels | 490 |
Heren B-Klasse:
Plaats: | Naam: | Score: |
3 | Bas Huisman | 507 |
Heren N-Klasse
Plaats: | Naam: | Score: |
2 | Jeroen Sloot | 514 |
Dames Hoofdklasse
Plaats: | Naam: | Score: |
3 | Renza Frings | 387 |
6 | Leny Huisman | 372 |
7 | Amanda Polman | 368 |
9 | Sabine Veenvliet | 343 |
Junioren A Heren
Plaats: | Naam: | Score: |
7 | Hartger Ruijsch | 523 |
10 | Stefan Weideveld | 522 |
12 | Jan van Ooijen | 514 |
Junioren B
Plaats: | Naam: | Score: |
5 | Ewald Cornelissen | 360 |
11 | Mathijs Cornelissen | 334 |
16 | Bob Castelijn | 322 |
Junioren C
Plaats: | Naam: | Score: |
2 | Jeroen de Vos | 279 |
3 | Bill Stappershoef | 272 |
LUCHTGEWEER OPGELEGD
Veteranen Hoofdklasse
Plaats: | Naam: | Score: |
1 | Henk Graven | 393 |
3 | Henk Rensen | 388 |
5 | Sjaak Polman | 386 |
7 | Jan Wiltink | 383 |
8 | Wim Schurink | 378 |
12 | Theo van Baal | 359 |
14 | Paul Rooijakkers | 347 |
Veteranen A-Klasse
Plaats: | Naam: | Score: |
3 | Jan Tijssen | 361 |
4 | Ben Kersten | 355 |
6 | Harry van Ditshuizen | 331 |
LUCHTPISTOOL
Heren Hoofdklasse
Plaats: | Naam: | Score: |
1 | Gertjan de Brouwer | 570 |
4 | Chris de Graaf | 561 |
5 | Koos Janssen | 561 |
6 | Frank Streng | 561 |
8 | Theo Lamers | 555 |
Heren A-Klasse
Plaats: | Naam: | Score: |
4 | Michiel van Dorp | 533 |
5 | Bart Wolters | 528 |
Heren B-Klasse
Plaats: | Naam: | Score: |
2 | Ton Pardoel | 532 |
3 | Roland van den Akker | 531 |
Veteranen
Plaats: | Naam: | Score: |
7 | Sjaak Polman | 344 |
12 | Theo van Ball | 257 |
Junioren C
Plaats: | Naam: | Score: |
1 | Ilke van den Akker | 324 |
De vollgedige uitslag is te bekijken door hier te klikken.
- Details
- Category: Luchtwapens
De uitslag van de AK die onlangs verschoten is op onze vereniging is na te lezen door op onderstaande link te klikken.
- Details
- Category: Luchtwapens