Na een spannende strijd om de Studio Stens Wisselbokaal van  STP Modeling trok Gertjan de Brouwer aan het langste eind.

Na 4 uur strijd stonden de Brouwer en debutant Con Hövelings punt gelijk, 2751p. Bart Grutters, getipte kanshebber, stond toen al  op 41p achterstand. Eric Rietjens, ook debutant, wist zich beide koplopers goed te volgen. Hövelings voerde tot het 10e uur de ranglijst aan. De Brouwer nam toen 1p voorsprong en bouwde die langzaam uit om na 12 uur en 750 schoten later op een totaal van 6849p te komen. Hij komt met het aantal overwinningen op gelijke hoogte met Theo Lamers, die deze nacht ook 4 keer op zijn naam schreef. Tweede plaats Hövelings 6833p, derde plaats Eric Rietjens 6795p . De winnaar van de afgelopen 2 edities Robert Drissen eindigde net naast het podium en werd vierde met 6753p, Bart Grutters uiteindelijk op de 7e plaats met 6640p. Bart Wolters, enige die aan alle edities meegedaan heeft, eindigde op zijn ‘vaste’ 10e plaats met 6353p en de andere debutant, Hans Kooij  op de 15e plaats met 5908p.

Bij de opgelegde pistoolschutters was Koos Janssen oppermachtig en verbeterde zijn eigen record. Zijn gemiddelde score was  293,2p van de 300 te behalen punten per serie. Na afloop stond de schaal met haring weer klaar van sponsor  Visspeciaalzaak Pouwels uit Nijmegen, wat de 19 schutters bijzonder konden waarderen. De 25e editie is op 6 / 7 januari 2017.

 Winnaars pistoolnacht 2016