Van donderdag 6 t/m zaterdag 15 oktober 2016 (m.u.v. zondag 9 oktober) organiseren wij alweer voor de 37e maal de Internationale Open Wedstrijd, een sportief evenement dat elk jaar weer vele schutters verwelkomt.

Bij deze wedstrijd, waaraan Luchtgeweer, Luchtpistool, KKP 10m, Kruisboog 10 m. Traditioneel, Luchtgeweer/Luchtpistool opgelegd, LG. Visueel Gehandicapten, LG en LP Mindervaliden schutters mee kunnen doen, wordt uiteraard gestreden om de eerste plaats binnen de disciplines.

Tevens willen wij u er op wijzen dat de 37e Internationale Open Wedstrijd ook is aangemeld als Ranking wedstrijd, Grand Prix Wedstrijd en ook voor de Landelijke Junioren Competitie.
Ook dit jaar kunt u ook deelnemen aan het Teilerschieten waar een mooie prijs is te verdienen.

Klik hier om de uitnodiging te downloaden.

Klicken Sie hier, um die Deutsche Flyer herunterzuladen.

Om deze bestanden te kunnen openen hebt u het (gratis) programma Acrobat Reader van Adobe nodig, welke via onderstaande link te downloaden is.
Download Acrobat Reader