We zijn toe aan de 30e Internationale Pistoolnacht van Bemmel bij sv. Op de Korrel, waar gestreden wordt om de fel begeerde wissel bokaal. Schutters gaan de puntenstrijd, maar zeker ook de eigen slijtageslag weer aan met 750 schoten in deze nacht.
Een 30e editie. Dat betekend meer dan 30 jaar “De Nacht van Bemmel” bij Op de Korrel, want er zijn immers wat jaren tussenuit gevallen door de pandemie. Maar men gaat er weer vol voor, om de liefhebbers de mogelijkheden te geven dit leuke, spannende en zeker uitdagende evenement te laten beleven.

Pistoolschutters kunnen zicht weer inschrijven, met daarbij ook Opgelegd Pistoolschutters die deze editie tevens 750 schoten zullen doen. Dit geeft wellicht een lagere drempel om ook deelnemers te laten schieten die de pistooldiscipline minder eigen zijn. Een hele beleving op zich, dus meld je aan! De wedstrijd wordt geschoten van vrijdag 5 januari 2024 om 23.00 uur tot zaterdag 6 januari 2024 om 11.00 uur, waarbij om 22.15 uur zal worden begonnen met de baanindeling d.m.v. loting. Ook een prestatie-drang opgewekt? Meld je aan voor deze unieke wedstrijd, via email op: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Algemene wedstrijdinformatie:

  • Inschrijfgeld € 15,=  , wordt na afloop verrekend aan de bar.
  • LP en LPO Aantal schoten: 750 (25 series van 30 schoten).
  • Om 23.00 uur 3 series, vervolgens elk heel uur 2 series, er mag niet vooruit geschoten worden.
  • 5 schoten per kaart.
  • Proefschoten onbeperkt (ook tijdens de serie).
  • Baannummers via loting toegewezen.
  • Prijsuitreiking: zaterdag 6 januari om 11.30 uur.

Prijzen:

  • Iedere deelnemer ontvangt een herinnering.
  • 1e prijs Algemeen: Siefkes wissel bokaal.
  • Heren en dames gemengd; 1e t/m 3e prijs eremetaal.