NIEUW! Ofja, niet helemaal natuurlijk. In het verleden werd er bij vele Open Wedstrijden in het land geschoten in korpsen. Echter door teruglopende deelname is er als vereniging nauwelijks nog in te schrijven met een team. In KNSA-seizoen 2016-2017 is er een pilot gedraaid met 5-persoons gemengde teams in de disciplines Luchtgeweer en Luchtpistool tijdens AK’s en DK’s, met een finaledag en “proef-NK” in december. Reden genoeg voor sv. Op de Korrel om hier gehoor aan te geven en Verenigingsteams tijdens de Internationale Open Wedstrijd in te laten schrijven.
Per discipline worden 5 schutters uit elke categorie en klasse samengevoegd, waarbij de (eerste) 40 wedstrijdschoten worden geteld voor de teamscore. Deelname is mogelijk in de disciplines Luchtgeweer Staand en Luchtpistool, als volgend aan de KNSA-pilot in seizoen 2016-2017. Maar ook schutters in de categorie Luchtgeweer Opgelegd hebben de mogelijkheid om een team samen te stellen.
Voor € 1,- per schutter kan er een verenigingsteam gevormd worden. Daarbij komt wel dat de schutter zowel individueel als voor het team, voor de zelfde vereniging uitkomt.
De teamleden mogen verdeeld over de week deelnemen, maar het team zal ingeschreven moeten zijn bij deelname van de eerste teamschutter. Verder wordt er waar mogelijk gehandeld naar het KNSA Schiet- en Wedstrijdreglement.
Schiet uw vereniging ook als vanouds en richting de toekomst mee voor de teamsprijzen? Doe dan een team inschrijving tijdens de reservering via de mail, of zorg dat medeschutters op de hoogte zijn en geef elkaar op tijdens de inschrijving. Om de aanmelding daarvoor eenvoudiger te maken, kan het teams inschrijfformulier gedownload worden. Invullen en mailen of afdrukken en meenemen is dan vooraf te doen.

Het inschrijfformulier is hier te downloaden.

Er wordt gestreden om eremetaal voor de vereniging. Komen de eerste teamprijzen in jullie verenigingsprijzenkast?

De basis reglementen zijn als onderstaand te lezen, aangevuld met de KNSA Schiet- en Wedstrijdreglementen voor (3 persoons) teams.

Discipline mogelijkheden:
-          Luchtgeweer vrij staand LG (score op decimalen).
-          Luchtpistool vrije hand LP (score op hele punten).
-          Luchtgeweer opgelegd LGO (score op decimalen).

Team regels:
-          5 persoonsteams.
-          Alle categorieën gemengd, binnen zelfde discipline.
-          Eerste 40 wedstrijdschoten tellen voor alle.
-          Alle scores samengeteld.
-          Bij gelijke teamscores wordt gewerkt volgens het KNSA Schiet- en Wedstrijdreglement voor teams.

Aanvullend:
-          Schutters moeten tenminste ook individueel deelnemen aan de wedstrijd.
-          Schutter komen zowel individueel als voor het team uit voor de zelfde vereniging.
-          “Teamnaam” mag afwijken van de verenigingsnaam, bijvoorbeeld: “De proppenschieters”.
-          Schutters binnen één team mogen verspreid over de wedstrijdperiode schieten.
-          Inschrijfgelden; €1,- per schutter, oftewel €5,- per team.
-          Betaling en definitieve teamindeling bij inschrijving eerste teamlid.
-          Aanmelding liefst via email tijdens reservering.