De organisatie van een evenement brengt naast het vele vrijwilligerswerk ook kosten met zich mee. Natuurlijk zijn er inschrijfgelden, maar...... zonder sponsoren is een dergelijk evenement niet te bewerkstelligen. Vandaar dat wij natuurlijk graag onze dank uitspreken voor de ondersteuning door de sponsoren en hun betrokkenheid bij sv. Op de Korrel Bemmel tijdens de Internationale Open Wedstrijd. En dit jaar zijn er een aantal nieuwe partners tijdens de IOW, namelijk Eetwinkel Polly, Siefkes Financieel Advies en Albert Heijn Buitengracht.
Onderstaand een overzicht van de aangesloten partners bij dit evenement, hun advertentie en foto's van de eventuele promotie-stand.

Eetwinkel Polly

Siefkes Financieel Advies

Albert Heijn Buitengracht

En onze gebruikelijke partners:

ABVisie en Matchmanager

Relex Shooting

STP Modeling en Maquette Studio Stens

Beijer Fire Safety